Letošní Slavnost, příprava.

5. až 7.6. 2020 se uskuteční další (v pořadí 4.) setkání pro radost ze společného vyřezávání a sdílení zkušeností, učení se řemeslu a relaxace v prostředí venkovské usedlosti u Chocně.

http://www.slavnostlzic.wordpress.com

Práce kolem organizace a přípravy prostoru už probíhají. Vlažní a váhaví většinou zůstanou doma u Facebooku nicméně loni se sešlo téměř 40 účastníků. Atmosféra takového setkání je skvělá! A stojí to pak za to vložit do toho svou energii.

Osud Modrého domu je podle pana domácího značně nejistý, už dlouho se nenašli peníze na potřebné opravy, chybí nadšení a nápady, chuť pozvat dobrovolníky a prostor sdílet a tak se zde pravděpodobně i Slavnost koná vůbec naposledy. Setkání má tedy ještě více nádech něčeho neopakovatelného.

Každý, kdo chce začít s řemeslem má možnost posbírat na workshopech nebo dokonce na jednom z kurzů velké množství inspirace. Nejbližší podobná akce se koná u bavorského Mnichova v tamním skanzenu Jexhof.

Máte-li kdo chuť se nejen zúčastnit ale přijet také pomoci s přípravami , napište mi email, domluvíme se na detailech na některý z víkendů před Slavností. Jednoho pomocníka bych uvítal.

Přeji spoustu nápadů v probíhající sezóně. Ať se daří řezba!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.