Akce, Kursy, workshopy

Motto: „Vezměte to do svých rukou“

Nejbližší workshop :

Ročník 2020jarní workshopy Zeleného řezbářství

Zatím žádné kursy v dohledu..


…………………………………………………………………………

– kořeny Řemeslníku-

Kurs pro každého, kdo se chce naučit základní techniky, vědět jak brousit a ošetřovat své nástroje, nahlédnout do tajemství práce s čerstvým dřevem, inspirovat se různými pěknými výrobky a zkusit si co dokáže při výrobě několika šikovných drobností jako je dřevěný háček z rostlého, věšáček, šikovná špachtlička do kuchyně, roztírka nebo jednoduchá malá lžička.

Něco se naučit a rozvíjet svou šikovnost!

Cena 1200,-

VÍCEDENNÍ KURSY –

– Rašení –

Během workshopu si najdeme v okolí dřevo pro výrobu, projdeme teorii designu, připravíme si společně nástroje a především se budeme věnovat vyřezávání. Naučit se můžete mnohé techniky práce s noži a sekerou. Jsou to cenné vědomosti do začátku i pro zkušenější. Provedu vás také aspekty broušení (smirk, přírodní, zische, japonské s praktickými radami). Vyzkoušet si můžete nástroje od různých světových výrobců a pro svůj nůž si vyrobit jednoduché pouzdro.

Přijďte si to užít 🙂

Cena kurzu : 2800,-

Strava :650,- (bio, raw, fresh, domácí chléb)

Ubytování v místě: 250,-/noc

Výjimky ve stravování a ubytování je nutno domluvit včas předem. Vaříme vegetariánská či spíše veganská jídla, máme znamenitou pramenitou vodu ze studánky a ve světnici sálá příjemné teplo z kamen. Zimní spaní zajištěné v centru INEXDA Kostelecké Horky v blízké škole (300m).

………………………………………………………………

Kontakt viz. MENU